Księga Gości parafii pw. św. Anny w Smardzewicach

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

26.12.2016 - 21:22 - "Nazaret" Kraków

Noc Bożego Narodzenia
odsłania przed nami tajemnicę Bożego Miłosierdzia:
za sprawą Ducha Świętego Ojciec daje nam Syna,
który jest naszym Zbawicielem.
Trwając w zadumie nad pocieszającym
faktem Wcielenia pozwólmy,
by przeniknęło nas światło betlejemskiej nocy,
które daje nadzieję, że „Bóg ze swoją miłością podąża
wraz z nami, nie zostawia nas samymi” (Papież Franciszek).
č

Życzymy głębokiej wiary i pewności umiłowania przez naszego Pana; niegasnącej radości w sercu i uśmiechu na twarzy
z powodu wiernej obecności Boga.
Na wzór Maryi i św. Józefa przyjmijmy Jezusa do naszego życia osobistego, wspólnotowego i nieśmy Go wszędzie,
gdzie ludzie żyją w mrokach i cieniu śmierci.

ččččZ darem modlitwy i pozdrowieniem siostry nazaretanki z Krakowa

04.11.2016 - 11:02 - s.DanutaOFS

Pokój i Dobro!
Serdecznie pozdrawiamy z D.G.Całą Wspólnotę klasztoru i NOWICJATU pamiętamy w modlitwie by czas Nowicjatu wydał owoce zdrowe w Winnicy Pana , by utwierdził PAN , że to jedyna droga szczęścia tu i teraz , by Wasi bliscy /rodzice/ wspierali i cieszyli waszym wyborem życia braterskiego w duchowości franciszkańskiej z darem modlitwy rodzice świętej pamięci franciszkanina brata Adama Maria JANZ czytamy Janc.
p.s Strona jest śliczna , kolor idealnie dopasowany a Mistrza Nowicjatu ojca Grzegorza serdecznie ściskamy jak ukochanego najmłodszego syna naszego ur.1977r.

e-mail        510094177

13.07.2016 - 18:46 - Mariusz

Witam gorąco. Strona jest bardzo pięknie i przejrzyście skonstruowana. Można się z niej bardzo dużo dowiedzieć. Serdecznie pozdrawiam twórców :)

WWW

29.03.2016 - 19:04 - "Nazaret" z Krakowa

Niech Zmartwychwstały Chrystus, którego Serce pełne Miłosierdzia zostało otwarte dla każdego człowieka obdarzy Was sercami pełnymi miłości miłosiernej, dłońmi pełnymi miłosiernego dobra, wzrokiem pełnym miłosiernego zrozumienia, czasem pełnym miłosiernej cierpliwości. Paschalnej radości życzą siostry nazaretanki.

25.03.2016 - 14:39 - Marcin

Pokój i Dobro! Życzenia Błogosławieństwa Bożego i sił w posłudze dla wszystkich Kapłanów i Braci z klasztoru w Smardzewicach przesyła rodzina Piwowarskich.

09.01.2016 - 15:58 - Zespół Pętla Ósemki

Zespół , , Pętla Ósemki" wystąpił 3 stycznia z koncertem - Zapomniane kolędy z okresu stanu wojennego. Dziękujemy naszej kochanej publiczności Smardzewic. Szczególne podziękowania dla Ojca Marka Zienkiewicza - proboszcza i gwardiana oraz dla Pana Józefa Króla sołtysa Smardzewic.

28.12.2015 - 23:14 - s. nazaretanki z Krakowa

Dzisiaj mamy Boże Narodzenie
i radość wielką…

Życzymy, aby świąteczna radość
zagościła w Waszych sercach, dodając otuchy, wiary i siły
w zmaganiu z codziennością….
Życzymy dużo ciepła, pokoju i serdeczności
– tak dużo, aby starczyło na cały nadchodzący Rok 2016
Niech Jubileuszowy Rok Miłosierdzia będzie bogaty
w szczególne łaski.
Niech Bóg w swoim wielkim miłosierdziu pochyla się
z troską jak kochający Ojciec z czułością przytuli do serca
i błogosławi na każdą chwilę życia .
Z modlitwą i świątecznym pozdrowieniem dla całej wspólnoty

25.12.2015 - 19:42 - Michał Sawa

Błogosławieństwa Bożego z okazji Świąt Bożego Narodzenia Bratu Dominikowi i całemu Nowicjatowi życzą Michał i Wawrzyniec wraz z Rodzicami.

09.11.2015 - 21:52 - RUDNICKI-Jasiński

Modlę się, by każdy z nowicjuszy - szczególnie tego rocznika - rozpoznał i ukochał tę DROGĘ w powołaniu, do której ich moc Boża doprowadziła. Niech wam Bóg dopomaga, a św. Franiciszek za rękę prowadzi. Pokornie też prosząc dla mnie o modlitwę o wytrwałość w POWOŁANIU.

07.07.2015 - 19:09 - Rodzina brata Michała

Pokój i Dobro!
Wielkie podziękownia dla brata Michała Więch za 10 km wspólny spacer pełen humoru i miłości Bożej , który pozostanie w naszych nogach na długo , oraz dla ojców zakonnych i wszystkich braci za wspaniałe rodzinne przywitanie oraz wspólny obiad. Niech nasz dobry Bóg ma Was w opiece a Matka Boża niech prowadzi Was wprost do Serca swego syna Jezusa

[1] [2] [3]