Księga Gości parafii pw. św. Anny w Smardzewicach

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

09.11.2015 - 21:52 - RUDNICKI-Jasiński

Modlę się, by każdy z nowicjuszy - szczególnie tego rocznika - rozpoznał i ukochał tę DROGĘ w powołaniu, do której ich moc Boża doprowadziła. Niech wam Bóg dopomaga, a św. Franiciszek za rękę prowadzi. Pokornie też prosząc dla mnie o modlitwę o wytrwałość w POWOŁANIU.

07.07.2015 - 19:09 - Rodzina brata Michała

Pokój i Dobro!
Wielkie podziękownia dla brata Michała Więch za 10 km wspólny spacer pełen humoru i miłości Bożej , który pozostanie w naszych nogach na długo , oraz dla ojców zakonnych i wszystkich braci za wspaniałe rodzinne przywitanie oraz wspólny obiad. Niech nasz dobry Bóg ma Was w opiece a Matka Boża niech prowadzi Was wprost do Serca swego syna Jezusa

07.06.2015 - 10:02 - Piotr z Grudziądza

Pozdrowienia dla brata Tomasza Górki z Grudziądza. :-)
Piotr

05.04.2015 - 20:38 - Aneta

Parafia św. Anny w Smardzewicach ma swój urok dlatego będę brala tam ślub mimo iż mój ks proboszcz bardzo z tego powodu jest niezadowolony 😒. Św. Anna bedzie nam błogosławić od pierwszej chwili naszego małżeństwa.

05.04.2015 - 11:27 - s. nazaretanki z Kielc

Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej.
Ci, którzy żyją miłością, widzą głębiej.
Ci, którzy żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle.
Ci, którzy żyją Zmartwychwstaniem,
sami zmartwychwstaną !

Niech ta prawda wyrażona wyżej będzie naszą radością.
Z darem modlitwy wspólnota sióstr nazaretanek

24.12.2014 - 22:37 - s. nazaretanki z Kielc

Oto zwiastuję wam radość wielką.
Która będzie udziałem całego narodu:
Dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel!
Łk 2, 9-10

W radosny czas Bożego Narodzenia, gdy będziemy łamać się opłatkiem-
znakiem chleba i miłości, niech pokój zagości w naszych sercach
a zakróluje Miłość co Ciałem się stała i zamieszkała między nami.
Niech Boże błogosławieństwo prowadzi nas i umacnia,
Byśmy wierni powołaniu byli godnymi świadkami Słowa.

Z pamięcią modlitewną i świątecznym pozdrowieniem

20.11.2014 - 9:11 - mama

Dziękuję za miłe przyjęcie, spotkanie z synem, wspólną modlitwę.
Pozdrawiam Ela Bierzuńska

05.11.2014 - 3:10 - pidji

W tym klasztorze mieszkałem rok.Byłem w nowicjacie na początku lat 90tych.
Dużo bym dał za to, by móc tam wrócić i jeszcze raz przeżyć nowicjat i docenić treści, jakie w nowicjacie nam podawano, sposób życia, jakiego nas uczono, by uradować się habitem, by spojrzeć od nowa na swoje życie jako okazję do poznania Pana Boga właśnie w takich miejscach i czasach.
Smardzewice. Miejsce święte, pobłogosławione przez Pana Boga, uświęcone modlitwą, pokutą i radością.
Bracia - doceniajcie to miejsce, doceniajcie ten czas i radujcie się Bożym błogosławieństwem i wszelkimi łaskami Bożymi.
Niech Święty Ojciec Franciszek, Święty Antoni, Święta Anna i Jej Córka - Najświętsza Maryja Panna - wstawiają się nieustannie za Wami, za Waszymi dobrodziejami, przyjaciółmi i nieprzyjaciółmi. +

21.10.2014 - 23:44 - pozdrowienia

Miło zobaczyć uśmiechnięte twarze bijące radością Ducha Sw. Cieszę się i pozdrawiam. Pamiętacie fonetykę w Gnieźnie?
Szczęść Wam Panie Boże. K. Wdzięczna

20.09.2014 - 5:45 - Roman

Serdecznie dziękuję za gościnę w noc 11/12 sierpnia
dla kolarza - amatora jadącego z Częstochowy do Warszawy.
Wszelkich łask Bożych dla O. Andrzeja który zadbał o ciepły pokój po deszczowej 150 km podroży, O.Marka za zgodę na nocleg, i dla brata Henryka którego spotkałem po 15 latach.
Niech Matka Boża i Św Maksymilian Wam błogosławi

[1] [2] [3]