Księga Gości parafii pw. św. Anny w Smardzewicach

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

08.08.2014 - 18:53 - Dorota

Smardzewice to miejsce mojego pielgrzymowania w drodze na Jasną Górę razem ze świętej pamięci mamą i wieloma innymi osobami. To miejsce spotkania z Panem Bogiem w podcieniach murów klasztoru albo w okalających go krużgankach. To gościnni miejscowi parafianie, którzy zawsze przygotowywali nam różne smakołyki: pyszne zupy, zsiadłe mleko, ciasto drożdżowe, jabłka, kompot czy wodę, serdeczni i wspaniałomyślni. Panie Boże z wdzięcznością i rozrzewnieniem wspominam ich wszystkich. Proszę Ty im zapłać bo ja nie potrafię ale masz wolę by dać mi przywilej modlitwy za nich. Bądź uwielbiony Panie

04.06.2014 - 1:01 - DEXTER

Szczęść Boże. W swoim sercu coraz wyraźniej słyszę głos Jezusa, by rzucić wszystko i pójść za Nim. Regularnie modlę się o dobre rozeznanie własnej drogi życiowej. Prosiłbym Czcigodnych Nowicjuszy o modlitwę, wsparcie i dobre słowo. Obym i ja mógł zostać duchowym synem Św. Franciszka z Asyżu!!!

21.04.2014 - 11:28 - s. nazaretanki z Kielc

Niech moc Wielkanocnego Poranka będzie dla dla całej Wspólnoty
- nadzieją, że nasze życie nie kończy się z chwilą śmierci, ale dopiero się rozpoczyna
- umocnieniem w codziennych wysiłkach i dążeniach, by nie zatracić celi i sensu życia
- nagrodą za wszelkie czynione dobro
- gwarancją miłości i pokoju

Pokój i Dobro!

02.02.2014 - 6:53 - Andrzej

Smardzewice zawsze będą mi się kojarzyć z klasztorem. Po raz pierwszy z ciekawości zagościłem w klasztorze w roku 1989, do dzisiaj pamiętam specyficzną atmosferę tego miejsca. Od tamtego czasu nie byłem w Smardzewicach. Mam nadzieję, że w tym roku 2014 podczas wakacyjnego urlopu zawitam w progi klasztoru i być może może mój syn dozna równie pozytywnego wrażenia i specyfiki tego miejsca które będzie mógł wspominać po latach tak jak ja:) Pozdrawiam, życzę wszystkiego dobrego i ... trwajcie.

22.01.2014 - 18:57 - gabi

bardzo chcialam byc na dzisiejszej Mszy Swietej z o.Jozefem ale nie udalo sie zycze wszystkim braciom i ojcom wszelkich lask Bozych

13.01.2014 - 9:45 - BMZ

Drodzy Ojcowie bardzo dziękujemy za Waszą obecność.
Życzymy Bożej radości, aby towarzyszyła Wam w każdym dniu kapłańskiej posługi, wielu życzliwych serc ludzkich gotowych przyjść z pomocą, dużo sił w pokonywaniu ludzkich słabości i przeszkód życiowych, ogromu łask Bożych, mocy Ducha Świętego oraz opieki Matki Bożej.
Niech Duch Św. nie opuszcza Waszych serc a Boski Zbawiciel prowadzi po pięknej lecz niełatwej drodze powołania.
Pozdrawiamy całą Wspólnotę Franciszkańską i zapewniamy o pamięci modlitewnej. Szczęść Boże.
BMZ

21.12.2013 - 17:42 - Zając

Pozdrawiam serdecznie wspólnotę klasztoru i nowicjatu z dalekiego Wuerzburga!!!

22.12.2013 - 16:44 - Administrator

Dziękujemy za pozdrowienia, które serdecznie odwzajemniamy.

10.11.2013 - 10:55 - Horyzont

Dziękujemy za wspaniały album ŁÓDŹ Ojca Świętego, za wspaniałe przyjęcie naszej rodziny, za modlitwę. Pozdrawiam Ojca Grzegorza oraz wszystkich Braci z Nowicjatu.
10 listopad 2013 - Edyta, Jurek, Jaś i Kuba Gluźniewicz

[1] [2] [3]