INTENCJE MSZALNE

Intencje zamówionych Mszy świętych

INTENCJE

10 - 25 maja 2019

5. Niedziela Wielkanocy

19 Maja 2019

 

Godzina

Intencja

7.30

† Władysława (55r.), Walerię, Krystynę, Franciszka, Jerzego, Józefa Dziubałtowskich             i Tadeusza Buczyńskiego

9.00

† Antoninę (r.śm.) i Tadeusza Kwiatkowskich oraz Zofię Zając

10.30

Pierwsza Komunia Święta

12.30

W intencji Parafian

18.00

† Annę i Stanisława Jończyków

Poniedziałek - 20 Maja 2019

Godzina

Intencja

7.00

† Zdzisława Brożka - od wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca

7.00

† Eleonorę Daroch - od mieszkańców ulicy Południowej

18.00

Intencje zbiorcze ...

18.00

† Janinę Dymarską - od brata Henryka z rodziną

Wtorek - 21 maja 2019

Godzina

Intencja

7.00

† Andrzeja Franasza i Rocha Kostanek

7.00

† Zdzisława Brożka - od rodziny Rysiów

18.00

† Zbigniewa Jakubowskiego

18.00

† Zofię i Juliana Gliszczyńskich, Genowefę i Stanisława Grzemskich

Środa - 22 Maja 2019

Godzina

Intencja

7.00

† Eleonorę Daroch - od rodziny Puaczów

18.00

Dziękczynno-błagalna z okazji 26. rocznicy urodzin Kingi z prośbą i dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę św. Anny i św. Kingi, Patronki

18.00

† Włodzimierza Głowę - od kuzynek Haliny, Krystyny i Zofii

18.00

† Stanisława, Marię, Wojciecha Dróżdż, Wandę Ciesielską i zmarłych z rodziny Grzmiączków

 

Czwartek - 23 Maja 2019

Godzina

Intencja

7.00

† Julię, Elżbietę, Stanisława Marcinkowskich, Kazimierę, Mariana, Feliksa,      Barbarę, Stanisława Mękarskich

18.00

† Eleonorę Daroch - mieszkańców ulicy Południowej

18.00

† Stanisława Kacprzaka

18.00

† Antoniego Sidwę - od Tadeusza Króla

    Piątek - 24 Maja 2019

Godzina

Intencja

7.00

† Zdzisława Brożka - od uczestników pogrzebu          

18.00

† Eleonorę Daroch - od Janiny i Grzegorza Darochów

18.00

† Józefę Puacz (r.) i Józefa Puacza oraz zmarłych z najbliższej rodziny

18.00

† Joannę Głogowską, Mariannę i Zygmunta Lebiodów oraz Henryka Dębca

Sobota - 25 Maja 2019

Godzina

Intencja

7.00

† Wojciecha Kobalczyka (r.), Mariannę, Antoniego, Józefa i Michała

18.00

† Antoniego Sidwę - od Barbary Smokowskiej z rodziną

18.80

† Annę Mostowską - od siostry Barbary

 

25-31 maja 2019

6. Niedziela Wielkanocna

26 Maja 2019

 

Godzina

Intencja

7.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w dalszej pracy misyjnej

9.00

† Zofię i Antoniego Jajek, Annę i Tadeusza Darochów

10.30

Rocznica Pierwszej komunii Świętej

12.00

W intencji Parafian

18.00

† Zofię (r. śm.), Antoniego, Włodzimierza, Danutę Kobalczyków oraz Mariana Konarzewskiego

Poniedziałek - 27 Maja 2019

Godzina

Intencja

7.00

† Zdzisława Brożka - od rodziny Dziubałtowskich z dziećmi
7.00 † Barbarę w rocznicę śmierci

18.00

† Henryka Selegę - od teściowej Barbary z rodziną

18.00

Intencje zbiorcze ...

Wtorek - 28 Maja 2019

Godzina

Intencja

7.00

† Zdzisława Brożka - od rodziny Brożków z Różewa
18.00 † Eleonorę Daroch - od męża Mariana
18.00 † Stefana Kołodziejskiego, Annę i Stanisława Psut

18.00

† Zofię Wilczek z domu Sil - od siostry Barbary z rodziną

Środa - 29 Maja 2019

Godzina

Intencja

7.00 Dziękczynno- błagalna o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Mieczysławy i jej rodziny
18.00 † Annę (r. śm.), Antoniego, Juliannę, Karola Zdonków

18.00

† Eleonorę Daroch - od mieszkańców ulicy Południowej

18.00

† Franciszkę, Franciszka, Pawła i Antoniego Pawłowskich i † Krystynę Plaszczyk

Czwartek - 30 Maja 2019

Godzina

Intencja

7.00

Dziękczynna, o Boże błogosławieństwo i, zdrowie, Opiekę Matki Bożej dla Witolda i King oraz ich dzieci
18.00 † Eleonorę Daroch - od Sylwestra z Iwoną
18.00 † Władysława Pietrzaka, Stefana Iskierkę

18.00

† Antoniego Wojcieszczyka - od Kółka Różańcowego z Twardej

    Piątek - 31 Maja 2019

Godzina

Intencja

7.00

† Eleonorę Daroch - od mieszkańców ulicy Południowej
7.00 † Czesława Darocha - od brata Wiktora z rodziną
18.00 † Antoniego Sidwę - od pracowników Urzędu Gminy i Jednostek Organizacyjnych

18.00

† Włodzimierza Kucharskiego - kuzynki Doroty z rodziną

Sobota - 1 Czerwca 2019

Godzina

Intencja

7.00

† Eleonorę Daroch - od uczestników
7.00  † Czesława Darocha - od żony Barbary

18.00

Dziękczynno-błagalna, o potrzebne łaski Boże dla rodziny Patriarchów z Sulejowa

 

2-8 Czerwca 2019

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

2 Czerwca 2019

 

Godzina

Intencja

7.30

† Józefa Sadowskiego (r. śm.), Bogdana  (r. śm.), i zmarłych z rodziny Sadowskich i   Sychów

9.00

† Paulinę i Stanisława Fałkowskich i zmarłych z rodzin Fałkowskich i Chachułów      oraz Tomasza Fałkowskiego

10.30

† Jana i Józefę Darczyńskich, oraz Stanisława Janowskiego, Leokadię Pawełkiewicz, Zygmunta i Janinę

12.00

W intencji Parafian

18.00

† Pawła Zdulskiego

Poniedziałek - 3 Czerwca 2019

Godzina

Intencja

7.00

† Apolonię (r. śm.), Jana, Andrzeja i Marię Mękarskich

7.00

† Eleonorę Daroch - od rodziny Królów

18.00

Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00

Intencje zbiorcze ...

Wtorek - 4 Czerwca 2019

Godzina

Intencja

7.00

† Eleonorę Daroch - od Pawła Darocha z rodziną
7.00 † Czesława Darocha - od córki Izabeli z rodziną
18.00 † Antoniego Sidwę - od Marianny Pawłowskiej z rodziną

18.00

†Zygmunta Majewskiego - od Janiny Piotrowskiej

Środa - 5 Czerwca 2019

Godzina

Intencja

7.00

† Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów naszego Zakonu oraz     zmarłych Członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich

7.00

† Eleonorę Daroch - od rodziny Gliszczyńskich

18.00

Bierzmowanie

Czwartek - 6 Czerwca 2019

Godzina

Intencja

7.00

O powołania do naszego Zakonu

18.00

† Eleonorę Daroch - od syna Andrzeja z żoną

18.00

† Józefa (r. śm.), Andrzeja Mazurków, Szymona i Weronikę Kowalskich i † z    rodzin Kowalskich i Mazurków

18.00

† Zygmunta Majewskiego - od Barbary, Tadeusza, Włodzimierza Wojtaszków z rodzinami

    Piątek - 7 Czerwca2019

Godzina

Intencja

7.00

† Sebastiana Pełkę - od żony

7.00

† Eleonorę Daroch - od Kółka Różańcowego ze Smardzewic

18.00

Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w rodzinie

18.00

† Henryka Sęk (r. śm.), i † z rodzin: Sęków, Mierzwów, Jadwigę, Leona Mazurkiewicz, Włodzimierza Majewskiego

Sobota - 8 Czerwca 2019

Godzina

Intencja

7.00

† Annę Mostowską - od siostry Barbary

7.00

† Helenę Grzebieniowską - od Sylwii, Pauliny, Dariusza Grzebieniowskich

18.00

† Włodzimierza Głowę - od Maryli Biazik z rodziną

18.00

† Annę Leonowicz - od rodziny Spałów

 

9-15 Czerwca 2019

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

9 Czerwca 2019

 

Godzina

Intencja

7.30

W intencji Teresy i Andrzeja z okazji 40. Rocznicy zawarcia Sakramentalnego Związku Małżeńskiego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Anny na dalsze lata życia dla jubilatów

9.00

† Janinę Borys (1r. śm.)

10.30

W intencji Oliwi Golewskiej okazji 18. rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski opiekę Matki Bożej i św. Anny na dalsze lata dorosłego życia

12.00

W intencji Parafian

18.00

† Zofię (r. śm.) i Władysława Wawrzyńczyków oraz Antoninę i Józefa Pacholskich

Poniedziałek - 10 Czerwca 2019

Godzina

Intencja

7.00

† Włodzimierza Głowę - od kuzyna Jana Mękarskiego z rodziną
7.00 † Eleonorę Daroch - od syna Stanisława z rodziną

18.00

Intencje zbiorcze ...

Wtorek - 11 Czerwca 2019

Godzina

Intencja

7.00

† Włodzimierza Głowę - od kuzynki Henryki Rozpędowskiej z rodziną

18.00

† Helenę (r. śm.), i Henryka Mąkolów oraz Zbigniewa Jakóbczaka oraz † Annę Mostowską

18.00

† Eleonorę Daroch - od Krzysztofa Darocha z rodziną

18.00

† Andrzeja Wójcika - od dzieci Agnieszki i Sławomira

Środa - 12 Czerwca 2019

Godzina

Intencja

7.00

 

18.00

† Eleonorę Daroch - od rodziny Grzemskich

18.00

† Michała Bednarza i zmarłych z rodzin Bednarzów, Mazurków i Królów

18.00

† Antoniego Wieczorka

Czwartek - 13 Czerwca 2019 - Uroczystość św. Antoniego z Padwy

Godzina

Intencja

7.30

† Antoniego Wdówkę, Helenę i Stefana Dziubałtowskich

10.30 † Antoninę i Józefa Królów, Antoniego i Helenę Dąbrowskich
10.30 † Antoniego i Zofię Jajek

18.00

† Piotra i Stanisława Wiktorowiczów

    Piątek - 14 Czerwca2019

Godzina

Intencja

7.00

† Włodzimierza Głowę - od kolegi Krzysztofa Wojtaszka z rodziną

7.00

† Eleonorę Daroch - od Czesława z rodziną

18.00

† Andrzeja (r. śm.), i Annę Dziubałtowskich

18.00

† Janinę Suwalską i Annę Piłkę

Sobota - 15 Czerwca 2019

Godzina

Intencja

7.00

W intencji Beaty i Dariusza Stępniów z okazji 12. Rocznicy zawarcia     Sakramentalnego Związku Małżeńskiego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Anny na dalsze lata życia dla jubilatów

7.00

† Kazimierę w 11 (r. śm.), Jana, Wandę i Józefa Gliszczyńskich

18.00

† Antoniego, Macieja, Antoninę Mierzwów, Tadeusza i Kazimierza Zdonków (r. śm.), i † z rodziny

 

2-8 Czerwca 2019

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

16 Czerwca 2019

 

Godzina

Intencja

7.30

 

9.00

 

10.30

 

12.00

 

18.00

 

Poniedziałek - 17 Czerwca 2019

Godzina

Intencja

7.00

 
7.00  

18.00

 

18.00

 

Wtorek - 18 Czerwca 2019

Godzina

Intencja

7.00

 
18.00  
18.00  

18.00

 

Środa - 19 Czerwca 2019

Godzina

Intencja

7.00  
18.00  

18.00

 

18.00

 

Czwartek - 20 Czerwca 2019

Godzina

Intencja

7.00

 
18.00  
18.00  

18.00

 

    Piątek - 21 Czerwca2019

Godzina

Intencja

7.00

 
7.00  
18.00  

18.00

 

Sobota - 22 Czerwca 2019

Godzina

Intencja

7.00

 
7.00  

18.00