INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Intencje zamówionych Mszy świętych

INTENCJE

14 - 20 lipca 2019

15. Niedziela zwykła

14 Lipca 2019

Godzina

 

7.30

† Helenę i Zenona Dobrowolskich, Mariannę i Władysława Stropa

9.00

† Stanisławę (35. r.śm.), Kazimierza, Krzysztofa, Tadeusza, Helenę i zmarłych z rodziny Zdonków i Antoniego Mierzwę

10.30

† Stanisławę i Jana Głowów

12.00

W intencji parafian

18.00

† Annę Mostowską - od żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej z Powietrznej Jednostki Ewakuacji Medycznej

Poniedziałek

15 Lipca 2019

Godzina

 

7.00

† Genowefę Kołodziejczyk - od syna Juliana z żoną Danutą

18.00

Intencje zbiorcze ...

18.00

† Wiesława Wojtczaka - od mieszkańców Białej Góry

Wtorek

16 Lipca 2019

Godzina

 

7.00

† Genowefę Kołodziejczyk - od uczestników pogrzebu

18.00

† Annę Mostowską - od brata Jana z rodziną

Środa

17 Lipca 2019

Godzina

 
7.00 † Genowefę Kołodziejczyk - od sąsiadów Kołodziejskich

18.00

† Alicję Dąbrowską - od Ireny z rodziną

Czwartek

18 Lipca 2019

Godzina

 

7.00

† Genowefę Kołodziejczyk - od Marianny Szymańskiej

18.00

† Jana Sochę - od dyrektorów szkół z terenu Gminy Sławno

    Piątek

19 Lipca 2019

Godzina

 

7.00

† Antoniego Wieczorka (r.śm.), Józefę, Adama Dybowskich

18.00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej i św. Anny dla Bartłomieja z okazji 18. rocznicy urodzin

18.00

† Aleksandrę, Ireneusza, Stanisława i Stanisławę Zielińskich

Sobota

20 Lipca 2019

Godzina

 

7.00

† Annę Mostowską - od siostrzenicy Magdaleny

18.00

W intencji Anny Karaś  z okazji 5. rocznicy urodzin z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę św. Anny

18.00

† Zygmunta Stańdo - od Zespołu Smardzewianie

 

21-27 Lipca 2019

16. Niedziela zwykła

21 Lipca 2019

Godzina

 

7.30

† Dariusza (r. śm.) i Stanisława Grałków

9.00

† Zdzisława Brożka - od siostry Barbary z rodziną

10.30

† Mariana i Annę Wiktorowiczów

12.00

55. lat Smardzewian

18.00

 

Poniedziałek

22 Lipca 2019

Godzina

 

7.00

† Annę i Józefa Sady oraz Mariannę i Józefa Kasprzyków

18.00

Intencja zbiorcza ...

Wtorek

23 Lipca 2019

Godzina

 

7.00

† Genowefę Kołodziejczyk - od Edwarda i Bogumiły Wiktorowiczów

18.00

† Pawła Pawłowskiego (r.śm.) i † Krystynę Plaszczyk

Środa

24 Lipca 2019

Godzina

 
7.00 † Genowefę Kołodziejczyk - od chrześniaka Józefa z rodziną

18.00

† Renatę Bieganowską - od teściowej Danuty Bieganowskiej

Czwartek

25 Lipca 2019

Godzina

 

7.00

† Annę, Mariana i Marcina Malinowskich i zmarłych z rodziny Nowaków

18.00

† Annę i Andrzeja Dziubałtowskich, Annę Daroch, Annę Bezat, Helenę (r.śm.) i Józefa Darochów

    Piątek

26 Lipca 2019

Godzina

 

7.30

† Annę Mostowską - od syna Piotra
9.00 † Annę Darczyńską - od Zofii Tomasik
10.30 † Annę, Wacława i Grzegorza Dobrowolskich, Wiktorię i Jakuba Magdziak oraz Jana Mitręga
12.00 W intencji parafian

18.00

† Józefa, Julię, Franciszka Królów i zmarłych z rodziny Królów

Sobota

27 Lipca 2019

Godzina

 

7.00

† Janinę i Wacława Rosiak oraz Izydora Mermera

18.00

† Renatę Bieganowską - od koleżanek i kolegów z Liceum Ogólnokształcącego wraz z wychowawczynią

18.00

† Wiesława Wojtczaka - od żony Anny z synami i rodziną