Informacje duszpasterskie

4. Niedziela Wielkanocna

22 Kwietnia 2018

1. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy prosić o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane. Będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana żniwa ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały tych, których Pan sobie wybrał.

2. Dzisiaj, po Mszy św. sprawowanej o godz. 10.30 odbędzie sie spotkanie dla rodziców, których dzieci przystąpią w tym roku do sakramentu bierzmowania. Zaś wieczorem o godz. 19.00 będzie spotkanie dla rodziców, których dzieci przystąpią w tym roku do I Komunii św. Obecność na tych spotkaniach jest obowiązkowa.

3. Jutro, w uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00.

4. We wtorek, drugi wtorek nowenny przed uroczystością Św. Antoniego z Padwy. Serdecznie zapraszamy na Mszę świętej o godz. 18.00. Po Mszy św. odprawiane są modlitwy nowennowe. Kartki z intencjami prosimy składać do puszki mieszczącej się przy ołtarzu św. Antoniego.

5. W środę będziemy obchodzić święto św. Marka Ewangelisty i Patrona naszego ojca Proboszcza. Z tej okazji prosimy o modlitwę w intencji Solenizanta i udział we Mszy świętej 25 kwietnia o godz. 18.00

6. Spotkanie dla rodziców, których dzieci przeżywają w tym roku rocznice I Komunii św. będzie w najbliższą niedzielę 29 kwietnia o godz. 19.00.

7. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary jaki złożone zostały w ostatnią niedzielę na tacę gospodarczą, które przeznaczamy na inwestycje kościelne.

Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę dnia 12 maja do Loretto k. Wyszkowa. Wy-jazd o godz. 7.00. Zgłoszenia w zakrystii. Opłata: 30 zł.

Zapraszamy również na pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 2 czerwca. Wyjazd o godz. 6.40. Zgłoszenia w zakrystii. Opłata: 30 zł.

8. Rycerstwo Niepokalanej z Tomaszowa organizuje dziewięciodniową Modlitwę Różańcową Jerycho od dnia 23 kwietnia do 2 maja. Chętni mogą się zapisać w zakrystii.